Mootorlaev “Mojito”

Mojito on luksusliku varustusega 31-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev, mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday ning ning tema pardale on Cannes´i  filmifestivalil astunud nii mõnigi kuulus filmistaar eesotsas Jonny Depp´ga. Nüüd aga on laev seilanud oma uude kodusadamasse Tallinna Vanasadamas ja viib siinsetes vetes huvilisi merele.

Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, keskmisel avar salong koos köögi ja kaptenisillaga ning korrus kõrgemal asuv “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha!

Laeva keskkajuti saab kujundada vastavalt kliendi soovile kas Rootsi laudadega buffet stiilis meresõiduks või hoopis mugavate diivanitega väiksemale seltskonnale. Loomulikult on laevas kiire internet, karaokemasin, stereo- ning videosüsteem mille pilti saab edastada kolme telerisse korraga. Laeva päikesetekil asub baar külmade mojitodega ja lamamistoolid mõnusaks lesimiseks. Vajadusel on päikesetekk suletav katuse ja kileseintega. Laeva matkakiirus on 9-10 sõlme ja näiteks sõit Naissaarele kestab tund aega.

Laeva meeskond on alati vormikohaselt riides ja abivalmis ning meie eesmärk on olla siinse regiooni eksklusiivseim charterlaev.

Mojito sobib ettevõtete kliendiüritusteks, suvepäevadeks, seminariks ja ärikohtumisteks.  Pardale on lubatud võtta kuni 80 inimest.

Hind 850€ tund, alates kolmandast tunnist hind 700€ ja alates viiendast tunnist hind 500€ tund. Võimalik on peale meresõitu kasutada laeva ka sadamas kai ääres. Lisandub käibemaks – küsige pakkumist- info@sailing.ee