Mootorlaev “Mojito”

Mojito on luksusliku varustusega 31-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev, mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday ning ning tema pardale on Cannes´i  filmifestivalil astunud nii mõnigi kuulus filmistaar eesotsas Jonny Depp´ga. Nüüd aga on laev seilanud oma uude kodusadamasse Tallinna Vanasadamas ja viib siinsetes vetes huvilisi merele.

Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, keskmisel avar salong koos köögi ja kaptenisillaga ning korrus kõrgemal asuv “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha!

Laeva keskkajuti saab kujundada vastavalt kliendi soovile kas Rootsi laudadega buffet stiilis meresõiduks või hoopis mugavate diivanitega väiksemale seltskonnale. Loomulikult on laevas kiire internet, karaokemasin, stereo- ning videosüsteem mille pilti saab edastada kolme telerisse korraga. Laeva päikesetekil asub baar külmade mojitodega ja lamamistoolid mõnusaks lesimiseks. Vajadusel on päikesetekk suletav katuse ja kileseintega. Laeva matkakiirus on 9-10 sõlme ja näiteks sõit Naissaarele kestab tund aega.

Laeva meeskond on alati vormikohaselt riides ja abivalmis ning meie eesmärk on olla siinse regiooni eksklusiivseim charterlaev.

Mojito sobib ettevõtete kliendiüritusteks, suvepäevadeks, seminariks ja ärikohtumisteks.  Pardale on lubatud võtta kuni 100 inimest.

Tallinna lahe kruiis – Eelmisel hooajal oli enim soovitud tooteks 2-3 tunni pikkune reis Tallinna lahel koos cateringiga. Sellise 2-tunnise reisi hinnaks on 1700€ (iga järgnev tund 500€) ja võimalik on kokkuleppel kasutada laeva peale reisi kai ääres nö jätkupeoks edasi. Cateringi saate pardale tuua ka ise, kui meie pakutule eelistate midagi muud. Sel juhul on hinnalisa 100€. Sellise mõnusa “tripi” jooksul teeme teile ekskursiooni Tallinna lahel, põigates sisse ka Pirita, Noblessneri ja Lennusadamasse.

Suvepäevad Naissaarel – Kasutage võimalust avastada Tallinnale nii lähedal olev uskumatu loodusega Naissaar! Korraldame teile saarel ekskursioonid kastiautodega, toitlustuse kui ka ööbimise. 1-päevase reisi hind on al. 2600€ (hind sõltub saarel oleku kestvusest). Sõiduaeg Tallinnast Naissaarele on 1 tund.

Restoranipakett reisiga Kakumäe sadamasse – juba eelmisel suvel sai vastavatud restoran “Puri” kiitvaid hinnanguid ja sel hooajal korraldame sellesse uude ja kaunisse sadamasse spetsiaalseid väljasõite koos maitseelamustega. Võimalik on teha ka ainult ühe suuna reis sinna või tagasi. Konkreetsema pakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust. Sõiduaeg Tallinn – Kakumäe on 1 tund.

Võimalik on peale meresõitu kasutada laeva ka sadamas kai ääres – küsige pakkumist- info@sailing.ee