Soome saarestikku võib minna avastama kaheks päevaks, aga ka nädalaks!

Soome

Meie enimkasutatud pakett on 3-päevane retk, mille näidiskirjeldus on selline:

Esimese päeva hommikul stardime Noblessneri sadamast Helsingi poole. Orienteeruv sõiduaeg on ca 6-7 tundi ja õhtu veedame Helsingis Pihlajasaarel. See on mõnus väike liivarannaga saareke, millelt öö saabudes avaneb ilus vaade linnatuledele ja vilkuvatele majakatele. Tsaariaegses kaitsepatareis asub mõnus grillimiskoht laudade ja toolidega. Õhtul on võimalik käia saunas ja ujumas.

Teise päeva hommikul sõidame jahiga otse Helsingi kesklinna. Kes soovib, saab teha tiiru linnas ja kalaturul. Soovitame sealt soetada kaasa värsket lõhe, mida vastasasuval klubisaarel saab grillida. Saarelt on mõnus jälgida ka kesklinna laevaliiklust – suured ja väikesed laevad, sekka mõned vanaaegsed purjekad. Fantastiline vaatepilt! Kõhud täis, on aeg võtta ette teekond Porkkala poole. Reis kulgeb kaunite loodussaarte vahel, mis lainete süles pakuvad ilusaid vaatepilte. Ajaliselt kestab seilamine ca 4 tundi. Kaiotsad kinnitame Porkkala poolsaarel, Kallviki väikeses sadamas. Seal saab laenutada aerupaate või käia vaatlustornis ümbrust imetlemas. Sarnaselt eelmisele ööbimiskohale on samuti siin 2 grillimaja ja saun mereäärsetel kaljudel.

Kolmanda päeva hommikul ärgates pakime asjad ja külastame lõunasöögiks Inkoo linna külalissadamat. Kellel on vaja oma patud andeks paluda, saab seda teha sadama lähedal asuvas vanas kirikus. Samuti on võimalik külastada toiduvarude täiendamiseks kaubanduskeskust. Seejärel asume taas teele ja õhtuks saabume tagasi koju.

Nende päevade sees saate piiramatult ujuda, puhata, päikest võtta, tegeleda purjetamise ja navigeerimisega, soote sikutada, purjesid tõmmata, ise jahi roolis olla, kala püüda ning nautida saunamõnusid ja mereromantikat.

Hinnakiri   2023     
2 päeva 3 päeva
Väike jaht kuni 6 inimest  900,00  1200,00
Keskmine jaht kuni 8 inimest  1200,00  1800,00
Suur lux-klassi jaht kuni 12 inimest  1500,00  2200,00
Katamaraan “Nordea” kuni 12 inimest  1800,00  2500,00

Soome reiside paketid paneme kokku vastavalt kliendi soovile ja eelarvele, seega on siin välja toodud orienteeruv hind.

Kirjutage meile: info@sailing.ee ja teeme hinnapakkumise vastavalt teie reisisoovidele!

Võimalik teha nädalasi sõite ka Gotlandile, Turu saarestikku ja Ahvenamaale – küsi julgelt pakkumist!