Lapse sünnipäev merel

Kõik väikesed poisid ja tüdrukud saavad nüüd pidada oma sünnipäeva merel mootorpurjeka „LuLu“ pardal.

Tegemist on unikaalse, kahemastilise, suure ja turvalise 60-jalase (ca 20 m.) laevaga. Kõrge ja kinnine reeling lubab ka pisematel põnnidel ohutult jahi välistekil ringi käia. LuLu esimesel tekil asuvad kajutid, vannitoad ja saun. Teiselt tekilt leiab eest avara roolimaja koos suure laua ja kööginurgaga. Kolmandal tekil asub juhtimissild koos pinkidega. Pardal on olemas ka televiisor, kui peaks tekkima soov merega seotud filme vaadata (Nemo, Kariibi mere piraadid, Merineitsi Ariel jms.)

Sünnipäevalised saavad kehastuda kapteniteks, mereröövliteks, merineitsideks või merejumal Neptuniks. Õpetame lastele ohutust merel, selgitame miks peab kandma päästevesti ja laseme tulevastel kaptenitel ka laevarooli keerata! Külla saate tellida Neptuni oma kolmhargiga, kes pajatab lastele elukesest sügaval merepõhjas või hoopis lustaka Pipi koos oma põneva reisikohvri ja Härra Nilssoniga!

Korralda oma lapse sünnipäev stiilselt ja tavalisest mängutoast põnevamalt! Täpsem info: tel. 5333 1117 ; info@sailing.ee

Sünnipäevasõit mootorpurjekal “LuLu”  (kuni 20 inimest) 2-tundi 450€ / 3-tundi 550€