Aurelia” Hanse 531

“Aurelia” on meie laevastiku lipulaev ja Eesti kõige suurem, üle 16 meetri pikk charterjaht. Avar tiikpuuga kaetud tekipind on jala all mugav ning päikest võtma mahub kuni 16 inimest. Siseruumidest leiab 4 duśśiruumiga WC-d, suure kööginurga, nahkdiivanid ja teleri. Kui soovite oma külalisi viia merele kõige uhkema jahiga, on “Aurelia” parim valik!

“Stella – Maris” Bavaria 50 

“Stella-Maris” on laev millega 2012-13 purjetas Sailing.ee meeskond Tallinnast Kariibidele ja sealt edasi Venezuelasse, olles esimene Eesti lipuga seda riiki külastanud jaht. Laev tuli Bavaria tehasest aastal 2005 ning on varustatud ookeani ületuseks sobivalt. Loomulikult on jahis kööginurk kahe külmikuga, 3 wc-d koos dussiruumidega, teler, DVD, stereo jne. Lühematel sõitudel võtame pardale kuni 16 inimest, voodikohti pikematel merematkadel jagub 10-le. Ideaalne jaht Soome saarestikus matkamiseks!

“Edda” Conrad 46

2-mastiline “Edda” on põneva ajalooga laev, mis saabus Eestisse 1981 aastal Linnuvabriku tellimusel. “Edda” oli aastaid esindusjahiks mille pardalt käisid läbi kõik tolleaegsed prominentsed parteitegelased. Uue sajandi alguses läbis ta aga täieliku uuenduskuuri ja vanast jahist jäi alles ainult korpus. Edda on harukordselt merekindel, kõrge pardaga, mugav ja mõnus matkalaev mis välissadamates tekitab alati suurt huvi!

“Elina” Beneteau Oceanis 50

Aastal 2009 Prantsusmaal toodetud sinise kerega jaht on lisaks välisele ilule ka kiire. Avar kahe roolirattaga kokpit mahutab lahedasti kuni 12 inimest istuma. Salongist aga leiab kõik mugavaks meresõiduks vajaliku.