Uhkusega võime tõdeda, et Sailing.ee on Eesti kõige suurem, kõige vanem ja kõige ilusam jahirenti pakkuv firma! Alustades 2001. aastal 9 meetrise jahiga „Tuuslar“, oleme 21-ne aastaga arenenud sinnani, et meil on oma sadamakaid Vanasadamas ja Noblessneri sadamas ning 12 jahti/kaatrit/laeva mereleminekuks valmis. Meie seni kõige pikem reis on 2012-2013 aastal viinud üle Atlandi ookeani Kariibi merele ja Stella Maris on teadaolevalt esimene Eesti lipuga purjejaht, mis Venezuelat külastanud.

Sailing.ee purjetamiskoolil on käimas 16. hooaeg ja rõõmuga võime tõdeda, et sealt on pisiku saanud paljud purjetamishuvilised ning sugugi harvad pole kohtumised nendega ka merel.

Kui kesklinnas avati 2011. aastal moodne jahisadam, olime meie esimesed asukad. Kümme aastat hiljem kolisime jahtidega ümber taaskord uhiuude ja nooblisse Noblessneri sadamasse, kus promenaadi, kohvikuid ja kaldamelu veelgi enam.

Lisaks olime 2021.aasta suvel uhked järjepidevuse taastajad ning taaskäivitasime Narva jõel kunagise regulaarlaevaliini Narva ja Narva-Jõesuu vahel. Jõetrammiga Caroline pälvisime ka 2021.aasta Ida-Viru Turismiettevõte nr. 1 austava tiitli.

Sellest innustust saanuna tõime Tallinna linna hankel 2022.aasta navigatsioonihooaja alguses Tallinn-Aegna-Tallinn liinile uue kiirlaeva Vegtind, mis kahel korral päevas ja kuuel päeval nädalas huvilisi vaid 30 minutiga saarele viib.

Seilamiseni!

 

Meeskond