Mootorlaev “Mojito”

Mojito on luksusliku varustusega 31-meetrine ja 3-tekiline põneva ajalooga laev, mille omanikeks on olnud prantsuse “Elvis Presley” Johnny Hallyday ning mille pardale on Cannes´i  filmifestivali aegu astunud nii mõnigi kuulus filmistaar, eesotsas Johnny Depp´iga. Nüüd aga on laev seilanud oma uude kodusadamasse Tallinna Vanasadamas ja viib siinsetes vetes huvilisi merele.

Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel paiknevad luksuslikud kajutid, keskmisel avar salong koos köögi ja kaptenisillaga ning korrus kõrgemal asuv “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab seal ka minigolfiturniire teha!

Laeva keskkajuti saab kujundada vastavalt kliendi soovile kas Rootsi laudadega buffet-stiilis maitsenaudingutega meresõiduks või hoopis sobitada mugavad diivanid väiksemale seltskonnale. Loomulikult on laevas olemas kiire internet, karaokemasin ning stereo- ja videosüsteem, mille pilti saab edastada kolme telerisse korraga. Laeva päikesetekil asub baar külmade mojitodega ja lamamistoolid mõnusaks äraolemiseks. Vajadusel saab päikesetekki ka katuse ja kileseintega tuule eest kaitsta. Laeva matkakiirus on 9-10 sõlme, näiteks sõit Naissaarele kestab ühe tunni.

Laeva meeskond on abivalmis ja alati vormikohaselt riides. Meie eesmärk on olla siinse regiooni eksklusiivseim charterlaev.

Mojito sobib ettevõtete kliendiüritusteks, suvepäevadeks, seminarideks ja ärikohtumisteks.  Pardale on lubatud võtta kuni 100 inimest.

Tallinna lahe kruiis

Eelmisel hooajal oli enimsoovitud 2-3 tunnine reis Tallinna lahel koos cateringiga. Sellise mõnusa merereisi jooksul teeme teile ekskursiooni Tallinna lahel, põigates sisse ka Pirita, Noblessneri ja Lennusadamasse. 2-tunnise reisi hinnaks on 1700€ (iga järgnev tund 500€), kokkuleppel on võimalik kasutada laeva peale reisi ka jätkupeoks kai ääres. Kui eelistate meie poolt pakutavale midagi muud, saate cateringi pardale korraldada ka omalt poolt. Sel juhul on hinnalisa 100€.

Suvepäevad Naissaarel

Kasutage võimalust avastada Tallinnale nii lähedal asuvat ja lausa uskumatu loodusega Naissaart! Korraldame teile saarel nii ekskursioonid kastiautodega, toitlustuse kui ka ööbimise. 1-päevase reisi hind algab 2600€ (hind sõltub saarel viibimise ajast). Sõiduaeg Tallinnast Naissaarele on üks tund.

Restoranipakett reisiga Kakumäe sadamasse

Juba eelmisel suvel sai vastavatud restoran “Puri” kiitvaid hinnanguid ja sel hooajal korraldame sellesse uude ja kaunisse sadamasse spetsiaalseid väljasõite koos maitseelamusega. Võimalik on teha ka ainult ühe suuna reis sinna või tagasi. Konkreetsema pakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust. Sõiduaeg Tallinn – Kakumäe on üks tund.

Võimalik on peale meresõitu kasutada laeva ka sadamas kai ääres.

Küsige pakkumist: info@sailing.ee