Aurelia” Hanse 531

“Aurelia” on meie laevastiku lipulaev ja Eesti kõige suurem, üle 16 meetri pikk charterjaht. Avar tiikpuuga kaetud tekipind on jala all mugav ning päikest võtma mahub kuni 16 inimest. Siseruumidest leiab 4 duśśiruumiga WC-d, suure kööginurga, nahkdiivanid ja teleri. Kui soovite oma külalisi viia merele kõige uhkema jahiga, on “Aurelia” parim valik!

“Stella – Maris” Bavaria 50 

“Stella-Maris” on laev millega 2012-13 purjetas Sailing.ee meeskond Tallinnast Kariibidele ja sealt edasi Venezuelasse, olles esimene Eesti lipuga seda riiki külastanud jaht. Laev tuli Bavaria tehasest aastal 2005 ning on varustatud ookeani ületuseks sobivalt. Loomulikult on jahis kööginurk kahe külmikuga, 3 wc-d koos dussiruumidega, teler, DVD, stereo jne. Lühematel sõitudel võtame pardale kuni 16 inimest, voodikohti pikematel merematkadel jagub 10-le. Ideaalne jaht Soome saarestikus matkamiseks!

“Elina” Beneteau 50 Oceanis

“Elina” on kena ja kiire avamerejaht mille tekipind on kaetud mõnusa tikapuuga. Avaras kokpitis on ruumis suurele seltskonnale. Heleda nahksisu ja suurte akendega salong on aga avar ja luksuslik.

“Illo” Lagoon 380

Illo oli esimene moodne katamaraan mille Sailing.ee võttis kasutusele 2005 aastal! Katamaraani puhul on tegu eriliselt ruumika purjekaga, mis pakub teile kreenivaba purjetamiselamust! Varustatud kõikide mugavustega külmikust telerini. Katamaraaniga purjetamise puhul ei pea muretsema laual ümber minevate pudelite pärast, sest purjetamine on täiesti kreenivaba! Eripäraks on ka suur akendega keskkajut ning mõnus päevitusvõrk vööris!