Navigatsioonikursus on mõeldud väikese purjetamiskogemusega meresõpradele. Kursus on 2‑päevane ja seilame Soome saarestikku. Ööbime looduskaunis Elisaaris (õhtune saun ja grill). Õpetame pikema teekonna planeerimist, navigeerimist paber- ja elektronkaartidega ning meremärkide/liitsihtide järgi asukoha leidmist. Loomulikult ka purjetamist!

Esimese päeva hommikul kella 9-10 vahel stardime Noblessneri sadamast. Seilame üle Soomel lahe ja võtame suuna Elisaari sadamale. Juba enne purjede heiskamist algab praktiline töö sadamas ehk planeerime teekonda kaardil. 417725_10150611859789023_1123493263_nTerve päeva jooksul õpime ja jälgime asukohta kaardiplotteril. Soome saarestikku sisenedes algab navigeerimine paberkaardil. Sihtpunkti jõudes ootab ees vahva väikesadam koos sauna, grilli ning muljete jagamisega lõkketule ääres ning saunalaval.

Teise päeva hommik algab taas teekonna planeerimisega ning tagasi Tallinnasse jõuame hilisõhtul.

 

Kursuse maksumus: Sailing.ee purjetamiskooli vilistlastele 250 €/ inimene  (tavahind 320 €/ inimene).

Hind sisaldab lisaks koolitusele: magamisaset jahis, toitlustamist jahi pardal (hommiku-ja lõunasöök), GILL purjetamisjope ning -pükste  ja Viking automaatvesti kasutamist, sauna.

Sportlikud jalanõud (võimalusel siledad, heleda tallaga), müts ja päikeseprillid tuleb endal kaasa võtta.

 

NB: Sellest hooajast alates on meie purjetamiskooli asukoht Noblessneri sadam, C-kai

Kursus toimub min 6 inimesega grupi kogunemisel, vajalik eelregistreerimine tel.: +372 56 738 650

või meilil: ylle@sailing.ee

2021 a. kursuste ajakava