Soome saarestikku võib minna avastama kaheks päevaks, aga ka nädalaks!

Soome

Meie enim kasutatud pakett on 3-päevane retk, mille näidiskirjeldus on allpool:

Esimese päeva hommikul stardime Vanasadama Jahisadamast Helsingi poole. Orienteeruv sõiduaeg on ca. 6-7 tundi ja õhtu veedame Helsingis Pihlajasaarel. See on mõnus väike liivarannaga saareke, kus öö saabudes avaneb ilus vaade linna tuledele ja vilkuvatele majakatele. Tsaariaegses kaitsepatareis asub mõnus grillimise paik laudade ning toolidega. Õhtul on võimalik käia saunas ja ujumas.

Teise päeva hommikul sõidame jahiga otse Helsingi kesklinna. Kes tahab, saab teha tiiru linnas ja kalaturul. Soovi korral võiks osta värkest lõhet, mida vastasasuval klubisaarel grillida saaks. Saarelt on mõnus jälgida kesklinna laevaliiklust – suured ja väikesed laevad, sekka mõned vanaaegsed purjekad. Fantastiline vaatepilt! Kõhud täis, on aeg võtta ette teekond Porkkala poole. Reis kulgeb ilusate loodussaarte vahel, kaitstuna lainetest ja pakkudes ilusaid vaatepilte. Ajaliselt kestab see ca. 4 tundi. Kaiotsad kinnitame Porkkala poolsaarel, Kallviki väikeses sadamas. Seal saab laenutada aerupaate või käia vaatlustornis ümbrust imetlemas. Sarnaselt eelmisele ööbimiskohale on samuti siin 2 grillimaja ja saun mereäärsetel kaljudel.

Kolmanda päeva hommikul ärgates pakime asjad ning külastame lõunasöögiks Inkoo linna külalissadamat. Kellel on vaja patud andeks paluda, saab seda teha sadama lähedal asuvas vanas kirikus. Samuti on võimalik külastada toiduvarude täiendamiseks kaubanduskeskust. Edasine teekond toob meid õhtuks aga koju tagasi.

Nende päevade sees saate piiramatult ujuda, puhata, päikest võtta, navigeerida ja purjetamisega tegeleda, soote sikutada, purjesid tõmmata, jahiroolis olla, kala püüda ja nautida saunamõnusid ning mereromantikat.

Hinnakiri   2020     
2 päeva 3 päeva
Väike jaht kuni 6 inimest  900,00  1200,00
Keskmine jaht kuni 8 inimest  1100,00  1500,00
Suur lux-klassi jaht kuni 12 inimest  1400,00  1900,00
Katamaraan “Nordea” kuni 12 inimest  1600,00  2200,00
Mootorpurjekas “LuLu” kuni 16 inimest  1900,00  2500,00
Mootorpurjekas “LuLu” kuni 20 inimest  2200,00  2800,00

Soome reiside paketid paneme kokku vastavalt kliendi soovile ja eelarvele, seega on siin välja toodud ainult orienteeruv hind

Kirjutage meile info@sailing.ee ja teeme vastavalt reisisoovidele teile hinnapakkumise!

Nädalased sõidud ka Gotlandile, Turu saarestikku ja Ahvenamaale – küsi pakkumist!